3 просмотров
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Загрузка...

Виклик педіатра додому: як це зробити

Коли дитина хворіє, батьки завжди хвилюються особливо коли це новонароджений малюк. Імунітет у перші роки життя ще слабкий, тому не може ефективно протистояти хворобам. Не завжди є можливість поїхати до лікарні, щоб крихітку оглянув профільний фахівець, проти зволікати не можна. Завжди можна викликати педіатра додому, щоб не хвилюватися й не шукати можливості дістатися до медичного закладу самостійно.

Клініка педіатрії BabyOk надає повний комплекс послуг із консультацій та лікування дітей віком від 0 до 18 років. До лікарів звертаються як для первинного огляду після виписки з пологового будинку, так і регулярно для перевірки показників росту, розвитку малюка. За потреби лікар видає довідки про відсутність під час хвороби для школи, дитячого садочка та інших закладів. Педіатр проводить також імунопрофілактику, призначає планову вакцинацію.

Що це за лікар

Цей фахівець займається профілактикою та лікуванням хвороб у дітей та підлітків. На початку життя малюка він надає батькам консультації щодо:

  • гігієнічного догляду;
  • грудного вигодовування;
  • режиму сну й харчування;
  • введення першого прикорму.

До педіатра батьки звертаються не лише тоді, коли дитина хворіє. Огляд лікаря необхідний перед плановою вакцинацією. Саме він визначає, чи є протипоказання, надає консультації щодо профілактичних щеплень. До педіатра звертаються й напередодні походу до дитячого садка або школи, коли дитина потребує ретельного огляду для визначення особливостей здоров’я.

Яким він має бути

Професійні навички мають велике значення. Лікар повинен не лише розбиратись у хворобах, а й знати особливості дитячого організму. Він обирає ліки індивідуально, керуючись станом здоров’я малюка, враховує його вагу, можливі алергічні та інші побічні реакції. Педіатр має бути доброзичливим і знаходити контакт із маленькими пацієнтами, щоб візит до нього не перетворювався для них на неприємне випробування.

Читать еще:  Чем лечить железистую гиперплазию эндометрия

Чому зручно викликати лікаря додому

У комфортних і знайомих умовах дитина почувається краще, там її простіше оглянути, легше з нею подружитися. Лікар візьме із собою все необхідне обладнання, тому обстеження проводитиметься так само, як і в клініці. Домашній огляд безпечний, адже максимально мінімізує контакт із іншими хворими дітьми чи дорослими – це обов’язково актуально, якщо до клініки потрібно добиратися громадським транспортом. Лікар BabyOk залишається з батьками на зв’язку, доки малюк не одужає.

 

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Статьи c упоминанием слов: