4 просмотров
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Загрузка...

Полиці наших косметичних магазинів на всю рясніють баночками і скляночками з усіма відомими назвами з країн далекого та ближнього зарубіжжя. Покупці ведуться на позначення країни виробника. Ці чарівні «зроблено у США», «…Франції», «… Кореї». І якось у всьому цьому блиску губляться маловідомі українські бренди доглядової косметики зі «зроблено в Україні» на обороті. Ось, воістину, недогляд, адже серед них є повно гідних продуктів. Але на сьогодні косметика цього ринкового сектора все більше виходить з тіні, але на жаль через низьку зустрічальність на поличках магазинів нашик покупці не сильно розуміють з чим їм доведеться мати справу через це іноді українська косметика викликає в кращому разі не розуміння з боку покупця, але повірте, плюси переважують ті мінуси, які вважають мінусами в косметиці.

Характеристики, що поєднують бренди української натуральної косметики

  1. Насамперед все більше і більше виробників заявляє, що для своїх продуктів обирають сировину від іноземних постачальників. Декларації ЄС регулюють виробничий процес. Рослинні екстракти та унікальна рецептура, яка була розроблена в Україні — завдяки чому косметика українських брендів стає все більш популярною, плюс вона ще й быльш доступна.
  2. Також, один і той же виробник виходить на ринок з великою кількістю марок на користь різних споживачів. Є достатньо прикладів, коли один виробник випускає український бренд косметики для підлітків, інший — для чоловіків, третій — для жінок. Далі підключається марки доглядових товарів для волосся і так далі.
  3. І, звичайно, ще однією характеристикою, завдяки якій натуральна косметика українського виробництва стає дедалі помітнішим гравцем на ринку – це її цінова політика. Дедалі більше відданих покупців знаходить українська натуральна косметика, виробляючи товари середньої вартості.
Читать еще:  Чем лечить чистить печень

Варто придивитися до брендів натуральної косметики, які позиціонують себе як створені в Україні. Вони з легкістю зможуть позмагатися у досяганому ефекті від їх вживання вашій ванній поличці. Представники декоративної групи косметичних товарів – приклад грамотного співвідношення натуральних інгредієнтів та корисних шкіри елементів. Або виділіть для себе українські animal friendly бренди, ті, які на тваринах не тестують свою косметику. Головне — вибирайте і пробуйте нові імена з маркуванням «made in Ukraine». Вони варті того, щоб їх помітили.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Статьи c упоминанием слов: