4 просмотров
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Загрузка...

Купити квитки на потяг онлайн

Залізничний транспорт особливо популярний для подорожей по Україні, адже передбачає комфортні умови й можливість недорого дістатися до пункту призначення. Головне завчасно купити квитки на потяг, адже найкращі місця, зокрема, нижні полиці, користуються попитом. За допомогою сервісу Proizd.ua придбати проїзні документи дуже зручно онлайн.

Як знайти свій потяг

У спеціальній строчці на головній сторінці спочатку потрібно вказати станцію відправлення – достатньо почати друкувати перші літери, а потім вибрати з випадаючого списку. Так само й за станцією прибуття, а саме, кінцевим пунктом, куди потрібно приїхати. Наступний етап – вказати дату відправлення, а саме, місяць та число, на більшість потягів проїзні документи стають доступними за 30 днів до виїзду. 

Потім достатньо натиснути «Знайти квиток». На сайті доступні рейси, які призначає Укрзалізниця, можна побачити номер поїзда, а також точний час відправлення й прибуття. Можна обирати не лише прямі маршрути, а й варіанти з пересадкою, якщо інших немає. Так само можна придбати проїзний документ і в зворотньому напрямку.

Як оплатити

Після вибору вагону й місця потрібно купити квиток, це робиться дуже просто:

  • вказати дані пасажира – як у паспорті;
  • додати дитячий квиток, якщо запланована подорож із дитиною до 6 (безкоштовно) чи до 14 років (зі знижкою);
  • оплатити з картки Visa, MasterCard або Maestro будь-якого банку.

Після успішного платежу стануть доступні електронні квитки. Роздруковувати їх не потрібно, достатньо зберегти на своєму девайсі й показати провідникові перед посадкою. На сайті можна також переглянути розклад руху потягів із певного пункту в такому форматі (відправлення):

Читать еще:  Чем лечить ларингит у взрослого лекарства
Номер потягаМаршрутЧасКоліяСтатус
1220Київ Пасажирський — Миколаїв22:1410Вчасно
64ДКиїв Пасажирський — Харків22:5511Вчасно
112ПКиїв Пасажирський — Ізюм22:5511Вчасно

 

Що робити, якщо платіж не пройшов

Якщо система показує помилку, потрібно перевірити наявність грошей на картці та суму доступного ліміту для розрахунків в інтернеті. Якщо не виходить оплатити, варто спробувати іншу картку або звернутись у технічну підтримку свого банку для вирішення проблеми.

Як повернути квитки

Якщо подорож потрібно відмінити, оформити повернення дуже просто в кабінеті. Напроти конкретних проїзних документів необхідно натиснути «Зробити повернення». Кошти надійдуть на карту протягом 1-3 банківських днів.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Статьи c упоминанием слов: