15 просмотров
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Загрузка...

Терапевт: що лікує, коли потрібен

Терапевт – лікар, який є у кожній державній або приватній клініці. Виявляє різноманітні захворювання внутрішніх органів у дорослих пацієнтів. Призначає медикаментозну терапію, спостерігає хворого та контролює його стан. При складних клінічних ситуаціях чи окремих важких захворювання скеровує до вузьких спеціалістів. Терапевт у Львові завжди є широкопрофільним фахівцем.

Підпис цього лікаря є обов’язковим під час проходження медичної комісії для зарахування до навчального закладу, працевлаштування тощо. Зазвичай до нього першого звертаються дорослі пацієнти через погіршення стану, для повного обстеження й діагностики. Велике значення має кваліфікація та досвід фахівця. Записатись на консультацію до лікаря з ізраїльським сертифікатом можна тут https://delta-med.com.ua/.

Коли потрібно звертатися до терапевта

Це фахівець широкого профіля, тому саме до нього першого приходять, коли мають якісь проблеми зі здоров’ям. Лікар розглядає звернення, пов’язані зі швидкою та безпричинною втратою ваги, високою стомлюваністю, болем у тій чи іншій частині тіла. До терапевта найчастіше звертаються через простудні захворювання – ГРВІ, ангіни, тощо. Він оглядає також пацієнтів із підозрою на коронавірус, за потреби робить тестування.

Які аналізи потрібно здавати

Візуальних ознак недостатньо, щоб отримати повну клінічну картину. Лабораторні дослідження дають більш точну інформацію про стан хворого. В залежності від скарг та даних у медичній картці, терапевт призначає пройти такі аналізи:

  • сечі. Її перевіряють на наявність білка, вміст цукру, ацетону, щільність, прозорість, наявність домішок;
  • крові. За нею визначають, чи є в організмі запальний процес або анемія. У результатах вказують кількість лейкоцитів, ШОЕ та інших параметрів;
  • калу. За потреби його перевіряють на наявність гельмінтів.
Читать еще:  Стояння на цвяхах: як почати та що врахувати

В залежності від діагнозу, лікар призначає також інші аналізи.

Які є способи діагностики

Крім лабораторних досліджень, є й інші методики для отримання точної інформації про стан пацієнта. Дуже часто проводиться ультразвукова діагностика – таким чином перевіряють будь-які органи. При підозрі на серцево-судинні захворювання призначають електрокардіограму. Кожен пацієнт повинен мати актуальну флюорографію – знімок легень, за допомогою якого легко діагностувати новоутворення, туберкульоз, інші хвороби.

За потреби пацієнт робить комп’ютерно або магнітно-резонансну томографію.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Статьи c упоминанием слов: