10 просмотров
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Загрузка...

Два важливі кроки в організації робочого простору стоматолога

В сучасних стоматологічних клініках створені умови для комфортного прийому пацієнтів. А ось чи є такі умови для лікарів та іншого медичного персоналу? Розберемося, як ще можна полегшити навантаження на фахівців і зробити їхню роботу більш приємною та ефективною. Все необхідне для робочого місця стоматолога: обладнання, матеріали, розхідники – на сайті dobrosa.com.ua

Крок перший – нехай буде світло

Ви ніколи не замислювалися, що найважливіше у роботі стоматолога? Як би не прозвучало дивно, але це далеко не всемогутні руки та не сучасні інструменти. Найважливішим для фахівця є його зір. Практично весь свій робочий день лікар постійно концентрується на маленьких елементах ротової порожнини пацієнта, що без належного контролю і при неправильному освітленні може призвести до плачевних наслідків. Крім втоми, що проходить, у лікарів з часом можуть розвинутися хронічні хвороби органів зору, які згодом завадять вести повноцінну практику. Щоб запобігти цьому, потрібно уважно стежити за тим, як висвітлюється робочий простір стоматологічного кабінету.

У кабінеті необхідно мати достатню кількість вікон, поряд з якими і пропонується монтаж стоматологічних установок. Джерела штучного світла організуються таким чином, щоб у кабінеті було тільки розсіяне світло, що не створює тіней. Для таких цілей існує велика кількість світильників, ламп та освітлювачів, які значно полегшать роботу та допоможуть зберегти концентрацію надовго без шкоди здоров’ю.

Крок другий — вся справа в дизайні

Проблеми із зором фахівця можуть виникнути навіть при ретельно збудованому світловому фоні. Освітлення кабінету буде гармонійним та зручним лише в тому випадку, якщо він підтримується відповідним вибором кольорів у приміщенні. Щоб очі не втомлювалися, а робота була плідною та безболісною, облицювання та фарбування стін виконується у світлих тонах, уникаючи при цьому білого.

Читать еще:  Интроверт: как его распознать

Перевага надається не дратівливим органам зору відтінкам, які не будуть зливатися з кольорами форми персоналу. Добре підійдуть сині, зелені, сірі тони. У холодному кліматі виграшно виглядатимуть тепліші відтінки, у тому числі бежевий Варто уникати в інтер’єрі не матового облицювання стін. Кахельна плитка підходить для стоматологічного кабінету з погляду санітарної обробки. Її зручно тримати в чистоті, але, як і будь-яка інша блискуча поверхня, вона відображає світло, що неодмінно позначається на органах зору медичного персоналу, створюючи надмірну напругу.

Стіни стоматологічного кабінету краще фарбувати в спеціально підібраний з урахуванням усіх вище зазначених особливостей колір. Такий варіант доповнить існуюче освітлення і не створить додаткових незручностей із зором. Під колір стін ви також можете придбати стоматологічні установки потрібного відтінку, щоб кабінет виглядав не лише комфортним, а й стильним, продуманим до дрібниць.

5 4 голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Статьи c упоминанием слов: